- Article:
- EBD1212
- Stock:
- 9
- Specifications:
- Download file
6.90 EUR
6.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.900 |
| 3+ | 5.900 |
| 5+ | 5.500 |
| 10+ | 4.950 |
Specifications
| Manufacturer: | MW POWER |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 12W |
| Maximum output current: | 1A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 90 - 264V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.1mm |
| Number of outputs: | 1 |