- Article:
- HS-130-25
- Stock:
- 6
- Specifications:
- Download file
2.20 EUR
2.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.800 |
| 10+ | 1.500 |
| 25+ | 1.100 |
| 100+ | 0.800 |
Specifications
| Manufacturer: | STONECOLD |
| Type of heatsink: | extruded |
| Application: | TO220 |
| Colour: | black |
| Length: | 25mm |
| Width: | 29mm |
| Height: | 12mm |
| Thermal resistance: | 15K/W |
| Material: | aluminium |