- Tips:
- R1610S-4A1-100K-M
- Noliktavā:
- 71
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.00 EUR
2.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.200 |
| 25+ | 0.900 |
| 100+ | 0.800 |
| 500+ | 0.750 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Hung Ta |
| Pretestība: | 100K |
| Raksturlīkne: | lineārs |
| Raksturojums: | ar slēdzi |
| Asa diametrs: | 6mm |
| Roktura garums: | 25mm |
| Montāža: | THT |