- Tips:
- RT1-25-10000uF-M
- Noliktavā:
- 77
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 0.900 |
| 250+ | 0.750 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | LEAGUER |
| Kapacitāte: | 10000uF |
| Spriegums: | 25V |
| Korpusa izmēri: | 16x40mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |