- Article:
- RT1-25-10000uF-M
- Stock:
- 77
- Specifications:
- Download file
1.50 EUR
1.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 0.900 |
| 250+ | 0.750 |
Specifications
| Manufacturer: | LEAGUER |
| Capacitance: | 10000uF |
| Operating voltage: | 25V |
| Body dimensions: | 16x40mm |
| Operating temperature: | -55...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |