- Tips:
- MEB-63-2.2uF-K-15
- Noliktavā:
- 875
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.450 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
| 500+ | 0.240 |
Specifikācijas
| Kapacitāte: | 2.2uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | MEB |
| Korpusa izmēri: | 18x12x6mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 15mm |
| Precizitāte: | 10% |