- Tips:
- LM2574M-ADJ SMD
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.70 EUR
1.70 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.700 |
| 5+ | 1.600 |
| 10+ | 1.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | National Semiconductor |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.0...40V |
| Izejas spriegums: | 1.23...37V |
| Izejas strāva: | 500mA |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO14-W |