- Tips:
- PB6172ML-1
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.70 EUR
1.70 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.700 |
| 10+ | 1.500 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 1.200 |
| 500+ | 0.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | HIGHLY |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | Ø10mm |
| Poga augstums: | 13mm |
| Montāža: | SMT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/48VDC |