- Article:
- PB6172ML-1
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
1.70 EUR
1.70 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.700 |
| 10+ | 1.500 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 1.200 |
| 500+ | 0.900 |
Specifications
| Manufacturer: | HIGHLY |
| Switching method: | OFF-(ON) |
| Contacts configuration: | SPST-NO |
| Stable positions number: | 1 |
| Button shape: | round |
| Body dimensions: | Ø10mm |
| Button height: | 13mm |
| Mounting: | SMT |
| Contact rating: | 0.05A/48VDC |