- Tips:
- CFR-1S-100K-J
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.07 EUR
0.07 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.070 |
| 10+ | 0.040 |
| 50+ | 0.015 |
| 100+ | 0.012 |
| 1000+ | 0.010 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | oglekļa |
| Pretestība: | 100K |
| Jauda: | 1W |
| Korpusu izmēri: | Ø3.2x9.0mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 400V |
| Impulsu spriegums max.: | 800V |