- Article:
- CFR-1S-100K-J
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.07 EUR
0.07 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.070 |
| 10+ | 0.040 |
| 50+ | 0.015 |
| 100+ | 0.012 |
| 1000+ | 0.010 |
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistor type: | carbon film |
| Resistance: | 100K |
| Power: | 1W |
| Body dimensions: | Ø3.2x9.0mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 400V |
| Overload voltage max.: | 800V |