- Tips:
- CL23-250-0.47uF-J-15
- Noliktavā:
- 86
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.150 |
| 500+ | 0.120 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XIAMEN FARATRONIC |
| Kapacitāte: | 470nF |
| Spriegums: | 250V |
| Kondensatoru sērija: | CL23 |
| Korpusa izmēri: | 17.5x11x5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 15mm |
| Precizitāte: | 5% |