- Tips:
- CL23-50-2.2uF-J-5
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.220 |
| 500+ | 0.180 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XIAMEN FARATRONIC |
| Kapacitāte: | 2.2uF |
| Spriegums: | 50V |
| Kondensatoru sērija: | CL23B |
| Korpusa izmēri: | 7.2x11x6mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 5% |