- Tips:
- IRFZ44NPBF
- Noliktavā:
- 494
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.00 EUR
1.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.350 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 55V |
| Strāva (Id): | 49A |
| Jauda: | 94W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.017Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |