- Tips:
- SD-50-4700uF-M
- Noliktavā:
- 17
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 10+ | 1.600 |
| 25+ | 1.400 |
| 100+ | 1.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 4700uF |
| Spriegums: | 50V |
| Korpusa izmēri: | 22x41mm |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 10mm |