- Tips:
- ETB-1502-1B000
- Noliktavā:
- 442
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.25 EUR
0.25 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.250 |
| 10+ | 0.220 |
| 25+ | 0.180 |
| 50+ | 0.160 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ECE |
| Kontaktu solis: | 10mm |
| Kontaktu daudzums: | 2 |
| Savienotāja tips: | Skrūves terminals |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 10A |
| Nominalais spriegums: | 300V |