- Tips:
- RD-35-100uF-M
- Noliktavā:
- 898
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.060 |
| 100+ | 0.040 |
| 250+ | 0.036 |
| 500+ | 0.032 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 35V |
| Korpusa izmēri: | 6.3x11mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 2.5mm |