- Article:
- RD-35-100uF-M
- Stock:
- 898
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.060 |
| 100+ | 0.040 |
| 250+ | 0.036 |
| 500+ | 0.032 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 100uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Body dimensions: | 6.3x11mm |
| Operating temperature: | -55...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 2.5mm |