- Tips:
- TL062IP
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.700 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Barošanas spriegums (+/-): | 7...36V |
| Shēmas skaits: | 2 |
| Darba temperatūra: | -40°C ~ 85°C |
| Frekvenču josla: | 1MHz |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | DIP-8 |