- Article:
- TL062IP
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.90 EUR
0.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.700 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.400 |
Specifications
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Supply voltage (+/-): | 7...36V |
| Number of circuits: | 2 |
| Operating temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Gain bandwidth: | 1MHz |
| Mounting: | THT |
| Case: | DIP-8 |