- Tips:
- LM2902DT
- Noliktavā:
- 2
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 5+ | 0.250 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.120 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Barošanas spriegums (+/-): | 3...30V |
| Shēmas skaits: | 4 |
| Darba temperatūra: | -40°C ~ 125°C |
| Frekvenču josla: | 1.3MHz |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-14 |