- Tips:
- IRFP360PBF
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.20 EUR
3.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.200 |
| 5+ | 3.000 |
| 10+ | 2.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | VISHAY |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 400V |
| Strāva (Id): | 14A |
| Jauda: | 280W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.20Ohm |
| Korpuss: | TO-247AC |