- Tips:
- IRFPF40PBF
- Noliktavā:
- 11
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.00 EUR
3.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.000 |
| 5+ | 2.900 |
| 10+ | 2.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | VISHAY |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 900V |
| Strāva (Id): | 4.7A |
| Jauda: | 150W |
| Pretestība Rds(ON): | 2.5Ohm |
| Korpuss: | TO-247AC |