- Tips:
- TL074CN
- Noliktavā:
- 1121
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.700 |
| 25+ | 0.580 |
| 100+ | 0.480 |
| 500+ | 0.380 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Barošanas spriegums (+/-): | 5...15V |
| Shēmas skaits: | 4 |
| Darba temperatūra: | 0°C ~ 70°C |
| Frekvenču josla: | 3MHz |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | DIP-14 |