- Tips:
- BTA41-600B
- Noliktavā:
- 11
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.50 EUR
3.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 5+ | 3.200 |
| 10+ | 2.800 |
| 25+ | 2.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WeEn Semiconductors |
| Pusvadītāju tips: | Simistors |
| Spriegums Vdrm: | 600V |
| Strāva It: | 40A |
| Strāva Igt: | 50mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TOP3 |