- Tips:
- BT136-600E
- Noliktavā:
- 27
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.550 |
| 10+ | 0.450 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NXP |
| Pusvadītāju tips: | Simistors |
| Spriegums Vdrm: | 600V |
| Strāva It: | 4A |
| Strāva Igt: | 11mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-220AB |