- Tips:
- BAS40-04
- Noliktavā:
- 1139
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.040 |
| 100+ | 0.030 |
| 500+ | 0.026 |
| 1000+ | 0.024 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.31W |
| Kapacitāte: | 5pF |
| Impulsu strāva: | 0.2A |
| Diožu struktūra: | dubultā |
| Diožu tips: | impulsu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 40V |
| Strāva (If): | 200mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 1V |
| Korpuss: | SOT23 |