- Tips:
- TACT-35N-F
- Noliktavā:
- 410
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.050 |
| 1000+ | 0.035 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NINIGI |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | taisnstūraina |
| Korpusa izmēri: | 3.5x6mm |
| Poga augstums: | 5.0mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |