- Article:
- TACT-35N-F
- Stock:
- 410
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.050 |
| 1000+ | 0.035 |
Specifications
| Manufacturer: | NINIGI |
| Switching method: | OFF-(ON) |
| Contacts configuration: | SPST-NO |
| Stable positions number: | 1 |
| Button shape: | rectangular |
| Body dimensions: | 3.5x6mm |
| Button height: | 5.0mm |
| Mounting: | THT |
| Contact rating: | 0.05A/12VDC |