- Tips:
- TC-0102-Z
- Noliktavā:
- 1066
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.080 |
| 25+ | 0.060 |
| 100+ | 0.050 |
| 500+ | 0.040 |
| 1000+ | 0.035 |
Specifikācijas
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | 6x6mm |
| Poga augstums: | 4.3mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |