- Tips:
- PF-400-100uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 1.050 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 400V |
| Korpusa izmēri: | 18x31.5mm |
| Darba temperatūra: | -25...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |