- Article:
- PF-400-100uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
1.80 EUR
1.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 1.050 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 100uF |
| Operating voltage: | 400V |
| Body dimensions: | 18x31.5mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |