- Tips:
- MC34063AP
- Noliktavā:
- 259
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.600 |
| 250+ | 0.550 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | HTC Korea |
| Mikroshēmas tips: | Step up/down |
| Ieejas spriegums: | 3.0...40V |
| Izejas spriegums: | 1.25...40V |
| Izejas strāva: | 1.5A |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | DIP-8 |