- Tips:
- TR-Z04.00/12b
- Noliktavā:
- 19
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.90 EUR
5.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.900 |
| 3+ | 5.200 |
| 5+ | 4.500 |
| 10+ | 4.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WHT |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 12V |
| Jauda: | 4VA |
| Sekundāra strāva: | 333mA |
| Izmēri: | 41x35x28.5mm |