- Article:
- TR-Z04.00/12b
- Stock:
- 19
- Specifications:
- Download file
5.90 EUR
5.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.900 |
| 3+ | 5.200 |
| 5+ | 4.500 |
| 10+ | 4.200 |
Specifications
| Manufacturer: | WHT |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 12V |
| Power: | 4VA |
| Secondary current: | 333mA |
| Dimensions: | 41x35x28.5mm |