- Tips:
- Korpuss Z57
- Noliktavā:
- 14
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.20 EUR
4.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.200 |
| 5+ | 3.800 |
| 10+ | 3.400 |
| 25+ | 2.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KRADEX |
| Izmērs Y: | 118mm |
| Izmērs X: | 78mm |
| Izmērs Z: | 55mm |
| Korpusa materiāls: | Polistirols |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |