- Tips:
- LGP-450-220uF-M
- Noliktavā:
- 384
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.800 |
| 100+ | 0.500 |
| 250+ | 0.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | JACKCON |
| Kapacitāte: | 220uF |
| Spriegums: | 450V |
| Korpusa izmēri: | 25x50mm |
| Darba temperatūra: | -25...85°C |
| Montāža: | Snap-In |
| RM (mm): | 10mm |