- Article:
- LGP-450-220uF-M
- Stock:
- 384
- Specifications:
- Download file
1.50 EUR
1.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.800 |
| 100+ | 0.500 |
| 250+ | 0.400 |
Specifications
| Manufacturer: | LEAGUER |
| Capacitance: | 220uF |
| Operating voltage: | 450V |
| Body dimensions: | 25x50mm |
| Operating temperature: | -25...85°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |