- Tips:
- SMT-1212X
- Noliktavā:
- 40
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.00 EUR
2.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.600 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.150 |
| 100+ | 1.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Bestar |
| Tips: | elektromagnētiskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 8...15VDC |
| Darba strāva: | 30mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.3kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 12.8x12.8mm |
| Augstums: | 10mm |
| Montāža: | SMD |