- Article:
- SMT-1212X
- Stock:
- 40
- Specifications:
- Download file
2.00 EUR
2.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.600 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.150 |
| 100+ | 1.000 |
Specifications
| Manufacturer: | Bestar |
| Type of transducer: | elektromagnetic |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 12VDC |
| Operating voltage: | 8...15VDC |
| Operating current: | 30mA |
| Resonant frequency: | 2.3kHz |
| Sound level: | 85dB |
| Diameter(width): | 12.8x12.8mm |
| Height: | 10mm |
| Mounting: | SMD |