- Tips:
- CL21-63-3.3uF-K-20
- Noliktavā:
- 630
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.300 |
| 100+ | 0.250 |
| 500+ | 0.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XIAMEN FARATRONIC |
| Kapacitāte: | 3.3uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | CL21 |
| Korpusa izmēri: | 21.5x14.5x7.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 20mm |
| Precizitāte: | 10% |