- Tips:
- 2N6075B
- Noliktavā:
- 45
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.00 EUR
1.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.420 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ON Semiconductor |
| Pusvadītāju tips: | Simistors |
| Spriegums Vdrm: | 600V |
| Strāva It: | 4A |
| Strāva Igt: | 3mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-126 |