- Tips:
- LM2574N-5.0/NOPB
- Noliktavā:
- 50
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.50 EUR
3.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 5+ | 2.900 |
| 10+ | 2.500 |
| 25+ | 2.000 |
| 100+ | 1.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.0...40V |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Izejas strāva: | 500mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | DIP-8 |