- Tips:
- IRF3710PBF
- Noliktavā:
- 43
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 5+ | 1.200 |
| 25+ | 0.950 |
| 100+ | 0.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 100V |
| Strāva (Id): | 57A |
| Jauda: | 200W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.023Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |