- Tips:
- TBW-5.08-4P-GN
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 25+ | 0.300 |
| 100+ | 0.250 |
| 250+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XINYA |
| Kontaktu solis: | 5.08mm |
| Kontaktu daudzums: | 4 |
| Savienotāja tips: | Spraudnis |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz vadiem |
| Nominala strāva: | 12A |
| Nominalais spriegums: | 300V |