- Article:
- TBW-5.08-4P-GN
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
0.40 EUR
0.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 25+ | 0.300 |
| 100+ | 0.250 |
| 250+ | 0.220 |
Specifications
| Manufacturer: | XINYA |
| Contacts pitch: | 5.08mm |
| Number of pins: | 4 |
| Connector type: | Plug |
| Core section: | 2.5mm2 |
| Mounting: | For cable |
| Rated current: | 12A |
| Rated voltage: | 300V |