- Tips:
- TEZ2/D/9-9V
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.90 EUR
4.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.900 |
| 3+ | 4.600 |
| 5+ | 4.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | BREVE TUFVASSONS |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 9-9V |
| Jauda: | 2VA |
| Sekundāra strāva: | 111mA |
| Izmēri: | 33x28x24mm |