- Article:
- TEZ2/D/9-9V
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
4.90 EUR
4.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.900 |
| 3+ | 4.600 |
| 5+ | 4.200 |
Specifications
| Manufacturer: | BREVE TUFVASSONS |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 9-9V |
| Power: | 2VA |
| Secondary current: | 111mA |
| Dimensions: | 33x28x24mm |