- Tips:
- SMH-63-15000uF-M
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 10+ | 7.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Chemi-Con |
| Kapacitāte: | 15000uF |
| Spriegums: | 63V |
| Korpusa izmēri: | 35x60mm |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Montāža: | Snap-In |
| RM (mm): | 10mm |