- Article:
- SMH-63-15000uF-M
- Stock:
- 10
- Specifications:
- Download file
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 10+ | 7.200 |
Specifications
| Manufacturer: | Chemi-Con |
| Capacitance: | 15000uF |
| Operating voltage: | 63V |
| Body dimensions: | 35x60mm |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |